Betöltés...

Recruiter

Város:  Budapest
Szakterület:  HR, Munkaügy, Képzés-fejlesztés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Recruiter

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk

A Richter Gedeon Recruiter kollégát keres határozott időre (maternity cover). Csatlakozz most!

Ezek a feladatok várnak Rád

  • End-to-End toborzást végzel: a vezetővel történő egyeztetéstől az ajánlatok kiadásáig Te menedzseled a folyamatot
  • Új toborzási igény esetén egyeztetsz a szakmai vezetőkkel, segíted őket a profil kialakításában piaci visszajelzésekkel
  • Az új pozíciókról hirdetéseket készítesz különböző platformokra
  • Magabiztosan használod a hagyományos és alternatív csatornákat, ugyanakkor megvan benned az érdeklődés új toborzási csatornák felkutatására és sourcing tevékenységre is
  • Prescreennel segíted a vezetőket és részt veszel az interjúkon, ahol kompetencia alapú interjútechnikákat alkalmazunk
  • A Te feladatod az ajánlat elkészítése és kiadása - egészen a jelölt beléptetésének előkészítéséig
  • Részt veszünk számos állásbörzén, ebben Rád is számítunk
  • A jelöltkezelő rendszerünkben szereplő jelöltadatokat naprakészen tartod
  • Szorosan együtt dolgozol a recruiter és sourcer kollégákkal, HR Business Partnerekkel, társterületekkel, valamint a toborzásban érintett vezetőkkel, és jelöltekkel egyaránt, hogy a legjobb toborzási élményt nyújtsuk mind a vezetőink, mind a jelöltjeink számára

Ezeket várjuk Tőled

  • Rendelkezel legalább 2 év toborzási területen szerzett tapasztalattal, melyet tanácsadói és/vagy vállalati oldalon szereztél: képes vagy a toborzási folyamat end-to-end menedzselésére
  • Fontos számodra a stakeholder management, prioritásként kezeled az ügyfél- és jelöltélményt:
  • Még akkor is találsz újabb jelöltet, ha nincs több önéletrajz az adatbázisban vagy már a Linkedin legmélyére is benéztél
  • Aktívan használod az angolt a munkádban: előfordulnak angol nyelvű interjúk, meetingek, vendorok

Aminek örülünk:

  • Gyógyszeriparban szerzett recruitment tapasztalat
  • Ismered az X-ray, Google CSE és más sourcing technikákat, használsz bővítményeket
  • Sourcing automatizációs eszközökkel találkoztál
  • Social Media Recruitmentben szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi recruitmentben dolgoztál

Ami itt vár:

  • Támogató csapat vár: szerdai közös ebédek, erdei túrák, reggeli kávézások és szakmai brainstormingok
  • Hibrid munkavégzés: 3 napot irodában, rugalmas törzsidőben és 2 napot home office-ban töltünk
  • Széleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat: cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover (juttatásainkról készített videónkat ezen a linken tudod megtekinteni)
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati nyaralók és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk: rendszeresen járunk meetupokra konferenciákra és recruitmentben jelentős szakmai rendezvényekre