Raktárüzemeltető

Város:  Budapest
Szakterület:  Beszerzés, Logisztika, Szállítás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Gyártáshoz szükséges eszközöket, műszaki anyagokat biztosítasz a termelési vagy karbantartási terv alapján
  • Naprakészen tartod a termeléssel, megrendelésekkel, raktári készletekkel kapcsolatos dokumentációkat
  • Kezeled az SAP rendszert anyagérkeztetés, anyagbevétel, anyagkiadás szempontjából
  • Szabályozott hőmérsékletű szállításokat indítasz és érkeztetsz
  • Folyamatosan figyeled a készleteket és intézed a göngyöleg szállításokat
  • Készletfelelősként tevékenykedsz a rád bízott raktárakban

Amit várunk

  • Középfokú (logisztikai) végzettséged van
  • Hasonló területen szereztél 2-3 év tapasztalatot
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

Előnyt jelent

  • ismered az SAP rendszert
  • Gyógyszeripari tapasztalatod van

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással támogatjuk
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk