Raktárkezelő

Város:  Budapest
Szakterület:  Fizikai, Segéd, Betanított munka
Tapasztalati szint:  0-1 év

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

munkatársat keres.

Feladataid

  • Részt veszel áruátvételben, bevételezésben és kiadásban
  • Adminisztrálsz
  • Segíted a leltározást
  • Ellátod alapanyaggal a kenőcsgyártó üzemet

Amit várunk

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Rendelkezel hasonló szakmai tapasztalattal
  • Szívesen dolgozol 2 műszakban (hétfőtől péntekig 5:45-13:45; 13:45-21:45)

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk