QA Planner

Város:  Budapest
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  3-5 év

Új molekulák, új gyógyszerek, új eljárások, új technológiák – a Richternél kiteljesedhetnek az innovatív elmék. Több mint 1200 fős kutató-fejlesztő bázisunkkal nemcsak Magyarország, de az egész közép-kelet-európai régió egyik legjelentősebb innovációs központját tudhatjuk magunkénak. Az alkalmazott tudományos munka mellett, az egyéni kutatási témákat, a publikálást, a tudományos életben való aktív részvételt is támogatjuk.

A Richter Gedeon

QA Planner

munkatársat keres.

Feladatok

  • Felszabadítással kapcsolatos tevékenységek koordinálása, feladatok összehangolása, ütemezése és nyomon követése, a kereskedelmi és fejlesztési igények, valamint a törzskönyvi vállalásoknak való megfelelés érdekében.
  • A felszabadítást érintő gyártási kivizsgálások előrehaladásának nyomon követése és ütemezése a kért felszabadítási/kiszállítási határidők figyelembevétele mellett.
  • Kapcsolódó informatikai rendszerek alkalmazása, azok fejlesztésében való részvétel.
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnerekkel, valamint részvétel a vállalaton belüli és kívüli szakmai kérdések megvitatásában.
  • Telephelyek közötti felszabadítással kapcsolatos tevékenységek harmonizációjának a biztosítása.
  • A felszabadítást érintő tevékenységek folyamatos hatékonyság növelése érdekében javaslatok kidolgozása, bemutatása és a megvalósításuk nyomon követese a mindenkori szakmai és minőségbiztosítási szempontok figyelembevétele mellett.
  • Prioritások felállítása és a kapcsolódó felszabadítási tevékenységek sorolása, sürgetések nyomon követése az üzleti veszteségek minimalizálása érdekében.
  • Jelentések, beszámolók rendszeres készítése és a meghatározott teljesítménymutatók bemutatása a vezetőség és a társosztályok részére

Amit várunk

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (MSc/BSc) (gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, stb.)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes tudás (MS Office)
  • Vonatkozó minőségbiztosítási elvek ismere
  • Minőségbiztosítási területen szerzett több éves (+3 év) gyógyszeripari tapasztalat

Előnyt jelent

  • Minőségbiztosítási területen szerzett vezetői tapasztalat (preferáltan gyógyszeripari környezetben)
  • Meghatalmazott személyként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Széleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat:

  • Cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover (juttatásainkról készített videónkat ezen a linken tudod megtekinteni)
  • Világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Elkötelezett és támogató csapat
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati nyaralóink és ingyenes sportolási lehetőségeink járulnak hozzá: uszoda, konditerem, futballpálya, teniszpálya, kosárlabdapálya
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely: egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektíváival