Projekttámogató diák

Város:  Budapest
Szakterület:  Adminisztráció, Irodai munka
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

Project Management gyakornokként támogatva  egyedülálló lehetőséged nyílik egy komplex, minden területet érintő projectben, a Richter teljesen új vállalatirányítási rendszerének, az SAP S4 HANA rendszer bevezetés előkészítésén dolgozó csapat mindennapi munkáját, megismerni.

Feladataid közé az alábbiak tartoznak:

  • Részt veszel magyar és angol nyelvű belső workshopokban, amelynek dokumentációját rögzíted és készíted elő szakmai átnézésre

  • Segíted a Project Managereket a heti, kétheti, havi státusz riportok elkészítésében

  • Project Alapító okiratok, projekttervek, kockázat és feladat listák és egyéb dokumentációk előkészítésében, karbantartásában angol nyelven

  • Részt veszel külsős partnerek esetén megrendezésre kerülő rendezvények előkészítésében és lebonyolításának szervezésében

  • Vezetői prezentációk szerkesztésével, szépítésével segítesz minket abban, hogy egységes designban és esztétikus formában erősítsük a projektjeink megjelenését

Amit várunk

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van ( előnyt jelent a Project Management, folyamatszervezés vagy gazdasági, gazdasági-informatikus szakirány)

  • Kommunikációképes angol nyevtudással rendelekezel

  • Heti 20-25 órányi munkavégzést tudsz vállalni

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés lehetősége egy magyarországi központú multinacionális vállalatnál
  • Változatos feladatok, ösztönző, elkötelezett, támogató munkakörnyezet
  • Komplex ismeretek nagyvállalati integrált rendszer bevezetésének szakterületén
  • Új szakmai kapcsolatok kiépítésének lehetősége (pénzügy, logisztika, IT, Project Management stb. területek szemüvegén át)
  • Folyamatos angol nyelv (főként írásbeli) használata
  • Rugalmas munkavégzés (Home Office lehetősége)