Folyamatelemző

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

A pozícióról

A Richter Gedeon közel 30 éve elégedett használója az SAP szinte minden elérhető moduljának.
Folyamatelemzőként jelentős szereped lesz a vállalat S4HANA-ra való átállásban. Munkád során támogatni fogod a Process Ownereket folyamataink tervezésében, megvalósításban és dokumentálásában.

Feladataid lesznek

  • A szervezet üzleti folyamatainak végpontok közötti feltérképezése és modellezése (a Process Owner irányításával és az érintett területek képviselőivel)
  • A folyamatmodell tárházának karbantartása
  • Együttműködés a Process Ownerekkel és Process Stewardokkal a problémák feltárása során és a megoldási javaslatok kidolgozásában
  • Process Ownertől és/vagy a Szenior folyamatelemzőtől érkező elemzési kérések végrehajtása (pl. teljesítményelemzés, hatáselemzés és folyamatszimuláció)
  • Tagja leszel a folyamatváltoztatási kérelmeket értékelő és rangsoroló, valamint a folyamatmódosítást végrehajtó csapatnak

Elvárás a pozícióban

  • Minimum 3 év elemzésben szerzett tapasztalat (preferáltan folyamatelemzés, de lehet üzleti elemzés is)
  • Folyamatmodellező- és folyamatelemző eszközök, valamint process mapping módszertanok ismerete - gyakorlati alkalmazása!
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás - írásban és szóban!
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Problémamegoldó fókuszú elemző készség
  • Előremutató kritikai gondolkodás
  • Big pic és részletek átlátásának képessége
  • Analitikus és szisztematikus gondolkodás
  • Kiváló írásbeli és jó szóbeli kommunikációs készség
  • Részletorientált dokumentációs készség

Előny

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Valamint az alábbi eszközök ismerete/munkád során ezeket fogod használni:
    • QPR
    • Signavio
    • Celonis
    • Sparx Enterprise Architect

Amit a Richter kínál

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük