Operatív beszerzési vezető

Város:  Budapest
Szakterület:  Beszerzés, Logisztika, Szállítás
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Irányítod a 20 fős operatív beszerzési csapatot, direkt és indirektanyag beszerzőket
  • Megtervezed, koordinálod az operatív beszerzési feladatok elvégzését, amelyek:
      • Rendelések kiadása és nyomon követése SAP vállalatirányítási rendszerben
      • Rendelések határidőre történő beérkeztetése
      • Fuvarszervezések indítása
      • Beszállítói számlák jóváhagyása
      • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal
      • Szoros együttműködés a vállalat egyéb egységeivel (SCM, QA)
      • Problémák eszkalálása Kategória Menedzserek és Stratégiai beszerzők felé
      • Szállítói Business Review-on való részvétel

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséged van
  • Minimum 5 év beszerzési és minimum 3 év vezetési tapasztalatod van
  • Napi szinten használod az SAP-t
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
  • Kreatív vagy, csapatjátékos, nem félsz a kihívásoktól és a változásoktól
  • Szereted a változatos feladatokat

Előnyt jelent

  • ARIBA tapasztalat
  • VMI tapasztalat
  • Beszerzés automatizációs és innovációs tapasztalat
  • Folyamattámogató rendszerbevezetési tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk
  • Céges autó