Operatív beszerzési vezető

Város:  Budapest
Szakterület:  Beszerzés, Logisztika, Szállítás
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Ezek a feladatok várnak Rád

Ebben a pozícióban Te és csapatod támogatjátok mind az operatív, mind a stratégiai beszerzési társosztályokat abban, hogy a beszerzési rendszerek és folyamatok naprakészek és optimálisak legyenek. Katalizátora lehetsz a folyamatátalakításoknak és aktív szereped lesz a rendszerbevezetésekben és egyéb, a beszerzés gyorsaságát segítő projektek koordinálásában, amellett, hogy a csapatodat vezeted, szakmai fejlődésüket elősegíted.

  • Megtervezed, irányítod és koordinálod az operatív beszerzési feladatok elvégzését
  • Proaktív részese vagy a beszerzésfejlesztési irányvonalak meghatározásának, a kapcsolódó folyamatok optimalizálásának, illetve a folyamattámogató elektronikus rendszerek fejlesztésének
  • Közreműködsz a beszerzést támogató tevékenységekben – stratégia, szabályozás, támogató rendszerüzemeltetés, törzsadat-kezelés, HelpDesk –, és fejlesztési javaslatokat dolgozol ki
  • Az operatív beszerzési feladatok kezelése során feltárt automatizálási lehetőségeket kiaknázod és javaslatokat fogalmazol meg a mielőbbi megvalósításukra
  • Fontos pontja a munkádnak a megfelelő, hatékony kommunikáció és együttműködés a társterületekkel
  • Szakmailag vezeted, mentorálod 20 fős csapatod, segíted a fejlődésüket, allokálod a feladatokat közöttük

Ezt keressük az önéletrajzodban

  • Felsőfokú gazdasági végzettséged van
  • Minimum 5 év beszerzési és minimum 3 év vezetési tapasztalatod van
  • Beszerzést támogató rendszerek - SAP MM, SRM, Ariba - ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van

Előnyt jelent

  • Adatbáziskezelés, adatvizualizációs eszközök és gyakorlatok ismerete
  • Beszerzés automatizációs és innovációs tapasztalat
  • Folyamattámogató rendszerbevezetési tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk