Network Operation Specialist

Város:  Budapest
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Tűzfal, biztonsági, hitelesítő rendszerek és infrastrukturális elemek felügyelete, konfigurációja, üzemeltetése
  • Elvárt security szint állapot biztosítása
  • Közreműködés a hálózati igények felmérésében és a beszerzés szakmai támogatásában
  • Karbantartások és tesztelések tervezése és végrehajtása
  • Rendszerdokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Tesztelések, validálási folyamatok támogatása, végrehajtása
  • Üzemeltetési fejlesztési projektekben való részvétel
  • Belső projektek önálló irányítása, vezetése, alfeladatok delegálása, szakértői tevékenység
  • Telefonközpont üzemeltetési feladatok végrehajtása, koordinálása
  • Telekommunikációs eszközök, digitális és IP telefonrendszerek felügyelete, üzemeltetési feladatok irányitása

Amit várunk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy azzal egyenértékű vizsgák megléte (Cisco, Fortinet)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvű szövegértés és dokumentálás

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk