Betöltés...

Senior jogtanácsos

Város:  Budapest
Szakterület:  Jog, Szabadalom, Compliance
Tapasztalati szint:  3-5 év

Csatlakozzon a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladatai

  • Pénzügyi szolgáltatásokra vonatkozó szerződések véleményezése (bankokkal ill. pénzügyi vállalkozásokkal kötendő szerződések)
  • Okmányos ügyletekkel kapcsolatos jogi feladatok ellátása (iratminták kidolgozása, kibocsátott és befogadott bankgarancia szövegek, illetve akkreditívek véleményezése, igénybevételi dokumentumok átnézése)
  • Hitelszerződések tervezetének átnézése, véleményezése
  • Tagvállalatok finanszírozásával kapcsolatos szerződések (elsősorban hitelszerződések és kölcsönszerződések)
  • Pénzügyhöz kapcsolódó szabályzatok kidolgozásában részvétel
  • Kereskedelmi szerződések pénzügyi vonatkozásainak véleményezése, szükség esetén módosítási javaslatok kidolgozása
  • PR/Marketing terület szerződéskötéseinek jogi támogatása, szerződések véleményezése
  • A beszerzési szerződéskötések folyamatos jogi támogatása, szerződések véleményezése, tárgyalása, szerződésminták kidolgozása
  • A beszerzési szerződésekkel kapcsolatos esetleges jogvitákban jogi állásfoglalás, iránymutatás kidolgozása, egyeztetése a partner jogi képviselőivel

Amit várunk

  • Jogi egyetemi végzettség és jogi szakvizsga
  • Legalább 5 év jogi gyakorlat a fent megjelölt területeken és feladatokkal
  • Nemzetközi vonatkozású ügyekben való jártasság
  • Angol nyelvű jogi/szerződéses terminológiai ismeretek
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és tárgyalási tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük.

Várjuk jelentkezését, örömmel látjuk a Richter család legújabb tagjaként!