Minőségellenőrző

Város:  Budapest
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • stabilitási minták betárolása
  • stabilitási minták tárolóból való kivétele
  • a stabilitási minták vizsgálóhelyekre történő eljuttatása (Budapest, Dorog, külső vizsgálóhelyek)
  • a stabilitási minták nyilvántartása
  • a stabilitási tárolóban lévő tételek készletvezetése
  • a fent felsorolt feladatok dokumentációjának elvégzése elektronikus rendszerekben (SAP, LIMS, házi szoftverek)

Amit várunk

  • középfokú végzettséggel rendelkezel (a kémiai végzettség előnyt jelent)
  • Szereztél már tapasztalatot gyógyszeripari területen
  • Szereztél már tapasztalatot raktározással, készletnyilvántartással foglalkozó területen
  • Nagyfokú pontosság, együttműködés, rugalmasság, - ezek kulcsfontosságú tulajdonságok

Előnyt jelent

  • középfokú angol nyelvtudás, legalább írásban

Amit kínálunk

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában

  • Tervezhető feladatok, ösztönző munkakörnyezet

  • Elkötelezett, támogató csapat

  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely

  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái

  • Széleskörű juttatási csomag