Minőségbiztosító

Város:  Budapest
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  0-1 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Készítmények sarzs dokumentációjának, vizsgálati eredményeinek, törzskönyvi helyzetének tételes ellenőrzése
  • Készítmények (gyógyszerkészítmények, orvostechnikai eszközök) minősítéséhez a gyártási, csomagolási, vizsgálati és egyéb dokumentumok tételes cGMP szerinti ellenőrzése, a tételek minősítése, státusz módosítása a vonatkozó szabályozások szerint
  • Eltérések indítása. Eltéréseket kezelő rendszer (TrackWise) használata. Kivizsgálásokon való részvétel.
  • Eljárásváltoztatások indítása, véleményezése.
  • Master gyártási lapok ellenőrzése, jóváhagyása QA szempontból
  • Szabályozási dokumentumok véleményezése
  • Hatósági inspekciókra, vevői auditokra történő felkészülésben való részvétel
  • Számítógépes rendszerek és alkalmazások használata (pl: SAP)

Amit várunk

  • Természettudományos egyetemi diploma
  • Releváns gyógyszeripari tapasztalat előnyt jelent

Egyéb információk

  • Munkaszerződés: határozott idő (kb 2 év)
  • Munkarend: rugalmas munkarend, heti 40 órában
  • Munkavégzés helyszíne: Budapest, X. kerület

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • a családok életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, törzsgárda jutalom)
  • kollégáink fejlődését képzésekkel segítjük.
  • színes termékpaletta, vonzó vállalati márka
  • biztos háttérrel rendelkező, magyar multinacionális vállalatnál való munkavégzés