Minőségbiztosító szakértő

Város:  Budapest
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres

Feladataid

  • Vásárolt segédanyagok felszabadítása
  • Vásárolt segédanyagok specifikációinak írása
  • Törzskönyvi adatszolgáltatás
  • Eltérés jelentések, reklamációk és OOS eredmények kezelése Trackwise rendszerben
  • Eljárás változtatások véleményezése
  • Segédanyag beszállítók értékelése és auditálása
  • Minőségügyi szerződések készítésében való részvétel
  • Eljárási utasítások készítése, véleményezése és oktatása

Amit várunk

  • Természettudományos egyetemi végzettség (vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, élelmiszermérnök, biológus, gyógyszerész)
  • Legalább 5 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat gyógyszeripari vagy élelmiszeripari területen
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Aminek örülünk

  • SAP és TrackWise rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • GMP ismeretek
  • Auditori tapasztalat

Ami itt vár

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk