Mikrobiológiai anyagvizsgáló laboráns (határozott idő)

Város:  Budapest
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  0-1 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Feladatok

  • Mikrobiológiai környezeti monitorok végzése: higiénés mintavételezés környezetből a Richter dorogi üzemeiben
  • A mintavételhez informatikai rendszer használat
  • Vízminták szűrése, mikrobiológiai minták továbbvitele informatikai rendszer használatával
  • Laboratóriumi háttértevékenység végzése: eszközök előkészítése, sterilezése; táptalajok főzése, sterilezése
  • Laboratóriumi berendezések működtetése, ellenőrzése
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • Egyszerűbb, előre egyeztetett statisztikai elemzések készítése
  • Részvétel a rendszeres hétvégi bioburden vizsgálatok elvégzésében
  • Mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése
  • Biológiai indikátor vizsgálat

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Vegyésztechnikus vagy élelmiszeripari technikus

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • MS Office ismerete
  • Gyógyszeripari/ élelmiszeripari vagy mikrobiológiai laboratóriumi gyakorlat

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük