Medical Information Lead

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Vezeted a területen dolgozó, 3 fős csapatot
  • A készítményekkel kapcsolatos Orvosi Információs Szolgálat (Medical Information Scientific Service, MISS) implementálása, továbbfejlesztése, valamint koordinálása, továbbá az ehhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Az Orvosi Információs Szolgáltatással (MISS) kapcsolatos feladatok megszervezése a PR Iroda, Belkereskedelmi Főosztály, egyéb szervezeti egységek, képviseleti irodák között.
  • Közreműködik a helyi MISS folyamatok kialakításában és működtetésében
  • Támogatást nyújt a lokális és globális MISS szolgáltatók folyamatainak felügyeletében és működtetésében
  • Részt vesz a különböző országokban gyűjtött és regisztrált adatok elemzésében és értékelésében
  • Orvosi információs anyagokat készít (standard válaszok, kérdés-válasz dokumentumok), részt vesz az orvosi gyógyszerbiztonsági tájékoztató anyagok (DHPC) elkészítésében
  • Koordinációs szerepet tölt be panaszos ügyek kivizsgálásában
  • Nyomon követi a hazai és külföldi MISS- szel kapcsolatos követelményeket, oktatási feladatokat lát el
  • Minőségbiztosítási dokumentumot készít (eljárási utasítás, munkautasítás)
  • Részt vesz az auditokon, a hatósági inspekcióra való felkészülésben

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Minimum 7 év releváns gyógyszeripari tapasztalat
  • Általános orvosi vagy gyógyszerész diploma
  • Jó szóbeli és írásbeli előadókészség magyar és angol nyelven
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret, pontosság, megbízhatóság jellemzi
  • Terápiás terület és termék ismeret
  • GCP ismeret

Előnyt jelent

  • Csoportvezetői tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk