Medical Device Development Engineer

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Új vagy alternatív device kiválasztásánál értékeled az alternatívákat usability szempontból és javaslatokat teszel a kiválasztásban
  • Felelős vagy a usability engineering file elkészítéséért- elkészíted a tervet, értékeled a device működését usability apektusok szerint, meghatározod azokat a kritériumokat és studykat, amik a termék engedélyeztetéséhez szükségesek
  • Koordinálod a human factor summative study CRO tevékenységet (dokumentáció, study design/protokoll egyeztetés, study output evaluation) elkészíted a human factor evaluation reportot
  • A teljes device development folyamatban támogatod a fejlesztést HF (human factors) engineering szempontból
  • Közreműködsz az IFU (felhasználási útmutató) összeállításában
  • Ellenőrzöd a beszállítóktól kapott platform termék HF és risk management dokumentációjának megfelelőségét
  • Felelős vagy a risk management file (dokumentumok) összeállításáért
  • Elkészíted a RM plan-t, összeállítod a risk management team-et, koordinálod a házon belüli és CRO kockázatelemzéssel kapcsolatos tevékenységeket
  • A risk-benefit analízist követően elkészíted a risk management riportot

Amit várunk

  • Felsőfokú (MSC) egészségügyi végzettség vagy természettudományi végzettség minőségügyi szakiránnyal
  • Van tapasztalatod medical device készítmények, elsősorban injekciós készítmények fejlesztésében/gyártásában/regisztrációjában-  jól megérted a működésüket, érted a kockázati tényezőket
  • Kockázatelemzési eszközök használatában van tapasztalatod (pl. FMI)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk