Medical Device Development Coordinator

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres biotechnológiai területre.

Feladataid

  • Combination product-hoz (előretöltött fecskendő/PFS, autoinjektor, pen és biológiai gyógyszer kombinációja) kapcsolódó fejlesztési feladatokban veszel részt
  • Részt veszel a medical device fejlesztési dokumentáció elkészítésében ill. összeállításában. Például protokollokat és jelentéseket írsz angol nyelven.
  • Követed és implementálod a releváns hatósági elvárásokat, szabványokat és proaktívan koordinálod az egymásra épülő feladatokat (MDR, ISO13485, 21 CFR Part 4)
  • Kapcsolatot tartasz a társterületekkel (pl. minőség-ellenőrzés, minőségbiztosítás, törzskönyvezés, készítményfejlesztés, injekció gyártó üzem, csomagolásfejlesztés)
  • Kapcsolatot tartasz a külsős fejlesztőpartnerekkel, koordinálod a fejlesztést házon belül és kívül
  • Követed a szakirodalmat, prezentálod az eredményeket

Amit várunk

  • Releváns felsőfokú végzettséggel rendelkezel- vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, vagy releváns egyéb mérnöki (csomagolás, élelmiszer, gépész mérnök)  végzettséged van
  • Rendelkezel tapasztalattal ezen a területen, esetleg van más területről csomagolásfejlesztési, medical device fejlesztéssel kapcsolatos tapasztalatod
  • Erős project management skill-ekkel rendelkezel
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudásod van

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk