Művezető (kenőcsgyártás)

Város:  Budapest
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  1-3 év

munkatársat keres.

Feladataid

  • Felügyeled a kenőcsgyártást és csomagolást, részt veszel a termelési feladatokban
  • Részt veszel az üzemi munka napi szervezésében, biztosítod a termelési program végrehajtását
  • Elkészíted a műszakbeosztásokat, részt veszel oktatásokban, deviációk kivizsgálásában
  • Meghibásodás esetén együttműködsz a karbantartókkal
  • Dokumentálsz

Amit várunk

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van gyártásban szerzett tapasztalatod
  • Van sorvezetői, vezető operátori tapasztalatod
  • Tudod vállalni a 2 műszakos munkarendet: hétfőtől-péntekig 5:45-13:45; 13:45-21:45

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • Céges buszjárat Cegléd és Gödöllő és Sülysáp térségéből

Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • Nyugdíjpénztár
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Helyi szakorvosi rendelőnkben ingyenes ellátás
  • Egészségbiztosítás (Medicover)
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya, szauna)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda
  • Munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk