Műszaki létesítményfelelős

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • A Richter Gedeon Gyógyszergyár budapesti telephelyén lévő nem termelő területek létesítménygazdálkodási feladatkörének ellátása
  • Tervszerű gépészeti megelőző karbantartások irányítása
  • Eseti épületkarbantartási feladatok hibakezelése és karbantartásának irányítása
  • Kisebb komplexitású felújítási feladatok, projektek önálló kivitelezése
  • Külső vállalkozók által végzett feladatok ellenőrzése, koordinálása ügyviteli rendszerben
  • Felelősségi körbe tartozó létesítmények műszaki átadási dokumentációinak kezelése, felmérések készítése és adatszolgáltatása
  • Felelősségi körébe tartozó létesítmények és berendezések kezelése SAP PM rendszerben
  • Költségkeret gazdálkodás (kerettervezési feladatok támogatása, pénzügyi keret ütemezett felhasználása)
  • Létesítmények rajzdokumentációs rendszerének kezelése (BIM)

Amit várunk

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
    VAGY
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel, Outlook, Powerpoint)

Előny

  • Létesítményüzemeltetés területén szerzett legalább 2 éves szakmai gyakorlattal
  • Koordinációs tapasztalat / attitűd
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program és bónusz
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük