Licensz menedzsment gyakornok

Város:  Budapest
Szakterület:  Diákmunka, Szakmai gyakorlat
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Digest funkció végzése és jegykezelés
  • Kimutatások készítése
  • Jira használata
  • Excel táblák összehasonlítása, összefésülése, fkeres funkció, szűrések, kimutatások, pivot használata

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • IT területen tanulsz az egyetemen

Előnyt jelent

  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Tudsz vállalni heti 20-25 óra munkát a tanulmányaid mellett, és hosszú távon tervezel
  • Precíz, megbízható és proaktív vagy, mersz kérdezni, valamint a kreatívabb feladatok mellett az adminisztratív és az elemzéseket igénylő feladatoktól sem riadsz vissza
  • Ha van már szakmai tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalatot szerezhetsz egy multinacionális vállalatnál
  • Kommunikáción belül is változatos feladatokkal találkozhatsz
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető munkavégzés
  • Támogató és barátságos csapat, valamint modern irodai környezet vár