Kutató-fejlesztő laboráns (in-vitro farmakológia)

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • In vitro farmakológiai, sejtbiológiai kísérletek elvégzése
  • Műszeres mérések kivitelezése, laborműszerek, elsősorban automatizált patch clamp műszer kezelése, vezérlése
  • A kísérletes munka dokumentálása
  • Laboratóriumi méréselőkészítő és -támogató feladatok ellátása (mintaelőkészítés, oldatkészítés és oldathígítások, valamint műszerek és eszközök ellenőrzése
  • Általános, laboratórium menedzsment feladatok (készletellenőrzés, anyagrendelések)

Amit várunk

  • Vegyésztechnikusi, laboránsi végzettség vagy élettudományi/kémiai felsőfokú alapképzésben szerzett végzettség (pl. biológia, biológus, biomérnök, élelmiszermérnök, kémia, vegyész, vegyészmérnök)BSc végzettség esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elektrofiziológiai, biokémiai vagy sejtbiológiai módszerekben való jártasság vagy elméleti ismeretek
  • Nyitottság újszerű kísérleti módszerek és automata laboratóriumi eszközök kezelésére
  • Proaktív és precíz munkavégzés

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, egészségbiztosítással gondoskodunk egészsége megőrzéséről
  • Ön és családja jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá
  • Családja életét iskolakezdési támogatással támogatjuk;
  • Teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődését folyamatos képzésekkel támogatjuk