Kutató-fejlesztő analitikus (HPLC)

Város:  Debrecen
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Feladataid

Aktívan részt veszel biotechnológiai területünk bioszimiláris gyógyszerfejlesztésében:

  • Antitestek és makromolekulák analitikai karakterizálását végzed
  • Biologikumok karakterizálásához szükséges analitikai és bioanalitikai módszereket fejlesztesz és validálsz
  • Részt veszel módszerek teljesítményének igazolásában (kvalifikálás, validálás), átadásában más laboratóriumokba
  • Dokumentálsz
  • Irányítod a laboránsok munkáját, rutin méréseket koordinálsz
  • Szakértői csoportokban, döntés-előkészítésben veszel részt
  • Prezentálod az eredményeket, kapcsolatot tartasz kutatási partnerekkel

Amit várunk

  • Egyetemi (MSC) végzettség releváns élettudományi területen (biológia, gyógyszerész, biomérnök, vegyész)
  • 3-5 év kutató-fejlesztői tapasztalat analitikai/bioanalitikai területen
  • Vettél már részt validálásban, módszerfejlesztésben
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban- a dokumentáció nagy részét angolul kell elkészítened, valamint aktívan kell angolul kommunikálnod partnereinkkel

Előnyt jelent

  • PhD végzettség
  • Tapasztalat ELISA vagy bioassay módszerekkel

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk