Kutató-fejlesztő analitikus

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Folyadékkromatográfiás (HPLC) és LC-MS módszerek kidolgozása, alkalmazása és validálása
  • Kismolekulás hatóanyagok analitikai vizsgálataiban való részvétel (hatóanyagtartalom meghatározás,tisztaságvizsgálat, királis vizsgálat, stb)
  • Gyártástechnológia fejlesztésének analitikai támogatása
  • Stabilitási vizsgálatok végzése
  • Szakirodalom nyomon követése

Amit várunk

  • Vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész MSc végzettség
  • 2-3 év analitikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk analitikai területen készített diplomamunkával
  • Középfokú angol nyelvismeret (szóban és írásban használt)
  • Számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Gyógyszeriparban szerzett analitikai illetve elválasztástechnikai munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái
  • Széleskörű juttatási csomag