Kutató-fejlesztő analitikus (Kioldódásvizsgálatok)

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

Részt veszel szilárd gyógyszerkészítmények kioldódásvizsgálataiban:

  • Kioldódásvizsgálatok végrehajtása, koordinálása, GMP megfelelőségének ellenőrzése
  • Készítmények fizikai vizsgálata, a vizsgálatok értékelése
  • Készítményfejlesztés, illetve technológiai transzferek támogatása a fenti vizsgálatokkal
  • Részvétel minőségbiztosítási, hatósági kérdések megválaszolásában

Amit várunk

  • Természettudományos végzettséggel rendelkezel, pl. vegyész,gyógyszerész vagy biomérnök végzettséged van
  • Folyékony angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban)
  • Minimum 2 év tapasztalattal rendelkezel kioldódásvizsgáló laboratóriumi munkában
  • Fejlesztési és GMP környezetben szereztél tapasztalatot

Amit kínálunk

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk