Kutató-fejlesztő analitikus (HPLC)

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres határozott időre.

Feladataid

  • Részt veszel a bioszimiláris gyógyszerfejlesztésben- támogatod a biotechnológiai fejlesztéseket
  • Biotechnológiai gyógyszer hatóanyagok és készítmények vizsgálatára szolgáló műszeres analitikai módszereket fejlesztesz és validálsz (elsősorban: folyadékkromatográfiás (HPLC), elektroforézis és fotometriás módszerek)
  • Gyártástechnológia fejlesztések analitikai támogatásában veszel részt
  • Stabilitási vizsgálatok tervezését, irányítását végzed
  • Technikusok munkáját fogod irányítani és ellenőrizni
  • Szakértői csoportokban veszel részt, kapcsolatot tartasz társszervezetekkel,  döntés-előkészítésben veszel részt

Amit várunk

  • Szakirányú felsőfokú (MSC) végzettséggel rendelkezel (vegyészmérnök, biomérnök, biológus, gyógyszerész)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudásod van szóban és írásban
  • Rendelkezel 1-3 év tapasztalattal a HPLC és elektroforézis területén

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Flexibilitást rugalmas munkarenddel és home office lehetőséggel biztosítunk
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészség biztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről
  • Jóllétünkhöz vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • A családok életét iskolakezdési támogatással és óvodákkal támogatjuk
  • Munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafetéria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program, juttatásinkról készített videónkat ezen a linken tudod megtekinteni)
  • Biztos háttérrel rendelkező, magyar multinacionális vállalatnál való munkavégzés