Kimutatáskészítő diák

Város:  Budapest
Szakterület:  Diákmunka, Szakmai gyakorlat
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Naprakészen tartod a mellékhatásbejelentések rendszerét
  • Kapott információk alapján kimutatásokat, riportokat készítesz
  • Kapcsolatot tartasz a leányvállalatok képviselőivel

Amit várunk

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel természettudományos területen
  • Legalább középfokú, aktív az angol nyelvtudásod
  • Hetente min. 20 óra munkát tudsz vállalni tanulmányaid mellett

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés lehetősége egy magyarországi központú multinacionális vállalatnál
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Új szakmai kapcsolatok kiépítésének lehetősége
  • Elkötelezett, támogató csapat