Karbantartó

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Karbantartó

munkatársat keres.

Feladataid

A Richter üzemeihez tartozó berendezések szakszerű üzemzavar elhárításához és tervszerű megelőző karbantartásához szükséges gépszerelő és lakatos munkák elvégzése:

  • Csomagoló- és speciális gyógyszeripari gépek teljes felújítása, karbantartása
  • Szivattyúk és vákuumgépek teljes felújítása
  • Lézeres gépbeállítások
  • Lakatos feladatok ellátása
  • Feladatok előírás szerinti dokumentálása

Amit várunk

  • Géplakatos szakmunkás vagy autószerelő szakmunkás végzettség
  • Szakrajz olvasási ismeretek
  • Gép- vagy autószerelésben szerzett javítási, karbantartási tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
  • Gyakorlatias hozzáállás, jó együttműködés

Ami itt vár

  • Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod Jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodáinkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk