Karbantartásirányító mérnök

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  1-3 év

Csatlakozz hozzánk

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió
meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon Karbantartásirányító mérnök munkatársat keres.

Feladatok

  • Gyógyszercsomagoló gépek tervszerű gépészeti megelőző karbantartásának irányítása
  • Szakszerű üzemzavar elhárítás irányítása
  • Műszaki diagnosztikai feladatok ellátása
  • Karbantartó csoportok feladatainak szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Előírások oktatása, betartásának ellenőrzése
  • Külső vállalkozók által végzett feladatok ellenőrzése, koordinálása ügyviteli rendszerben
  • Felújítási feladatok koordinálása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Gépészmérnök (min. BSC)

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Angol középfok
  • Karbantartási területen szerzett 1-3 év tapasztalat

Szükséges kompetenciák

  • Önfejlesztés, fejlesztés
  • Szakértelem
  • Együttműködés
  • Változáskezelés
  • Eredményorientáltság
  • Irányítás (Vezető)
  • Motiválás, bevonás (Vezető)
  • Rendszerszemlélet (Vezető)

Előnyt jelent

Amit kínálunk

Munkádat nem csak segítőkész kollégák között végezheted, ahol fontos a csapatmunka becsülete, az együttgondolkodás öröme és egymás munkájának támogatása, hanem:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka vár
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • innovatív, hosszú távú, biztos munkahely
  • változatos feladatok
  • Valamint rugalmas munkaidő