Karbantartásirányító mérnök

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

A Richter Gedeon Karbantartásirányító mérnök munkatársakat keres

Feladatok

  • A késztermék gyártó üzemben a karbantartás és üzemvitel biztosítása
  • karbantartások előkészítése, felügyelete, részvétel a karbantartási tervek elkészítésében és kivitelezésében
  • heti, havi negyedéves, éves karbantartások koordinálása az üzem területén a karbantartó mérnöki csapat tagjaként;
    a karbantartók munkájának szakmai irányítása
  • részvétel kisebb gépfejlesztési, gépépítési projektekben
  • minőségbiztosítási folyamatokban együttműködés a társosztályok képviselőivel (kvalifikálás, kivizsgálások)
  • meghibásodások elhárítása
  • kapcsolódó dokumentációk precíz, naprakész vezetése az előírásoknak megfelelően
  • a gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzése
  • a munkavégzés zökkenőmentes megszervezése a gyártástechnológiai és tisztítási előírások alapján
  • az üzemi dokumentáció vezetése, illetve rutinszerű ellenőrzése
  • üzemi változások, reklamációk kezelése, deviációk kivizsgálásának szakmai támogatása
  • a termeléshez kapcsolódó adatok statisztikai értékelése

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari gépek karbantartásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PLC ismeretek, automata gyártósorok karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk