Készítményfejlesztési specialista (biotechnológiai készítményfejlesztés)

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  1-3 év

munkatársat keres.

Feladataid

  • Tapasztalt vagy biológiai termékfejlesztésben, steril injekciós termékek, parenterális formulák kifejlesztésében, tapasztalatot szereztél léptéknövelésben
  • Gyógyszerkészítmény-összetételeket és potenciálisan gyógyszerkészítmény-gyártási technológiákat tervezel labor léptékben
  • Támogatod az üzemi léptéknövelési folyamatot
  • Részt veszel irodalomkutatásban, megtervezed a  kísérleteket, értékeled eredményeket, és mutass be mély ismereteket a biológiai termékfejlesztés terén.
  • Tagja vagy a cross-funkcionális biológiai/bioszimiláris fejlesztési csapatoknak
  • Kapcsolatot tartasz a társszervezetekkel és külsős partnerekkel
  • Koordinálod a csoportban dolgozó kollégák munkáját
  • Aktívan részt veszel a kapcsolódó analitikai vizsgálatokban

Amit várunk

  • Gyógyszerész végzettséggel rendelkezel vagy releváns biomérnöki/ vegyészmérnöki végzettséged van
  • Van legalább 5 év tapasztalatod hasonló, készítményfejlesztési munkakörben
  • Szívesen koordinálsz, folyamatszemlélet jellemez
  • Minimum középszinten tudsz angolul szóban és írásban is

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapatot és stabil, hosszú távú, nemzetközi viszonylatban is megbecsült hazai központú munkahelyet, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra:

  • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatássalóvodánkkal támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink fejlődését számos képzéssel segítjük.