Készítményfejlesztési dokumentációs csoportvezető

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk

A Készítményfejlesztési Főosztály, mint törzskönyvezési adatszolgáltató egység, feladatainak koordinálása, valamint a főosztálynak, a csoport felelőségébe tartozó GMP (technológiai, analitikai, stb.) és fejlesztési dokumentumainak kezelésével kapcsolatos feladatok megszervezése, a feladatok kiosztása.

Feladatok

  • Analitikai és egyéb dokumentumok angol-magyar nyelvre való fordításának ellenőrzése
  • A Pilot Üzem gyártási dokumentumainak (gyártási és tisztítási lapok) kezelésének, ellenőrzésének irányítása
  • A papír alapú fejlesztési és gyártási dokumentumok kezelésének (nyilvántartás vezetése, valamint archiválás, selejtezés) megszervezése
  • Eljárás változtatások indítása, koordinálása, véleményezése
  • Minőségi bizonylatok  előkészítésének megszervezése, a felelős aláíráshoz klinikai vizsgálati készítmények minősítésére, törzskönyvezési, ill. analitikai, kísérleti célra történő felhasználáshoz, a Dokumentációs csoport feladatköréhez tartozóan
  • Szabályozási dokumentumok készítése, készítésének koordinálása
  • A főosztály képviselete core team-ekben, kapcsolattartás a partnerekkel
  • A  hatósági előírások, guide-ok, gyógyszerkönyvek ismerete, alkalmazása és betartatása
  • A munkakörhöz tartozó mindenkori érvényes szabályozási dokumentumok ismerete, az oktatási mátrixban a csoporthoz rendelt szabályozások ismerete és gyakorlása, a csoport munkatársaira vonatkozóan ezek betartatása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat (legalább 3 év)
  • Gyógyszeripari dokumentációs, törzskönyvezési vagy készítményfejlesztési területen  szerzett tapasztalt

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk