Junior Clinical & Medical Data Manager

Város:  Budapest
Szakterület:  Természettudományok, Kutatás
Tapasztalati szint:  0-1 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Klinikai vizsgálati adatbázis (EDC) tervezésének felügyelete, tesztelése
  • Klinikai adatbázisok zárásának és átadásának felügyelete, érkeztetésének lebonyolítása
  • A klinikai adatbeviteli konvenciókkal kapcsolatban érkező kérdések megválaszolása, változtatások kapcsán generálódó feladatok koordinációja
  • Klinikai vizsgálathoz kapcsolódó dokumentációk véleményezése vagy elkészítése
  • Serious Adverse Event reconciliation támogatása a klinikai és safety adatbázis között
  • Felügyeled a klinikai vizsgálat zárásakor a végleges adattisztítást, a vonatkozó standardizálási elvárásoknak megfelelően
  • Adatelemzések, vizualizációk készítése, jelentések írása

Amit várunk

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel egészségtudományokban VAGY természettudományokban VAGY IT területen
  • Használod az angol nyelvtudásodat szóban és írásban egyaránt
  • Dolgoztál már klinikai adatokkal vagy tapasztalatot szereztél klinikai vizsgálatokkal kapcsolatos feladatokban
  • Képes vagy komplex adatokkal való munkavégzésre, úgy mint: adattisztítás, standardizálás, alapvető statisztikai/matematikai műveletek

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripari, klinikai vizsgálati tapasztalat
  • GCP ismeret

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről,
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk,
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el,
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk.