Internal Auditor

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Részt veszel a cégcsoport folyamatvizsgálatainak tervezésében, végrehajtásában és jelentések írásában,
  • Számítunk Rád szakmai tanácsadás nyújtásában és projektekben való aktív részvételben,
  • Véleményezed a szabályzatokat és szorosan együtt dolgozol az ellenőrzött területekkel,
  • Akciótervek státuszát követed és validálod a végrehajtásukat.

Ezt keressük az önéletrajzodban

  • Felsőfokú közgazdasági, számviteli, pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Tapasztalatot szereztél belső vagy külső auditban, folyamatok end-to-end vizsgálatában, így képes vagy átlátni a folyamatok üzleti célját, működését, kockázatait, kontrolljait,
  • Képes vagy önállóan és csapatban is hatékonyan dolgozni,
  • Gyakorlatot szereztél a vállalat felsővezetésével való kommunikációban,
  • Beszélsz angolul, így tudsz a mindennapi munkádban szóban és írásban is kommunikálni a leányvállalatokkal, részt tudsz venni nemzetközi projektekben.

Előnyt jelent

  • Big4 könyvvizsgálati vagy tanácsadási háttér
  • Termelő szektorban, különösen gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük