Betöltés...

Senior IT Governance Manager

Város:  Budapest
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  3-5 év

Helló, IT! Gondolkozz nagyban, és csatlakozz a 120 éve sikeres Richter Gedeon megújuló szervezetéhez!

Globális jelentőségű gyógyszeripari vállalatként a digitalizáció és az automatizáció kulcsszerepet játszik versenyképességünk fenntartásában. Növekedésünk másik motorja a szolgáltatásalapú szemlélet, aminek kialakításában és működtetésében számítunk IT-szakértelmedre: csatlakozz most a Richter közösségéhez

Senior IT Governance Managerként

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Legfontosabb feladatod, az A&IT (Automation&IT) igazgatóságunk folyamatleírásainak elkészítése és naprakészen tartása
  • A  terület szabályozási környezetének vizsgálata, szabályzatok elkészítése, szükség esetén pedig a Te feladatod a releváns szakterületi szereplőkkel történő egyeztetés
  • Az A&IT igazgatóság működésére vonatkozó policy-k egyeztetése és kommunikációja: ezt évente felülvizsgáljuk, melyet Te fogsz koordinálni
  • Szeretnénk fejlődni, ezért Senior IT Governance Managerként feladatod lesz a folyamatos fejlesztési lehetőségek beazonosítása és proaktív kezdeményezése
  • Te készíted el az A&IT igazgatóság licenszgazdálkodási stratégiáját: a vállalati szintű licenszszerződéseket előkészíted és nyomonköveted
  • Hozzád tartozik a szerződéseinek nyilvántartása, szerződés template-ek elkészítése és karbantartása
  • Kapcsolatot tartasz az informatika osztály stratégiai szállítóival
  • Felméred a licensz igényeket  és részt veszel a licensz konstrukció kiválasztásában
  • Licenszekkel kapcsolatos költségeket tervezel és a költségkeretek betartását kontrollálod
  • Riportot készítesz a licenszek felhasználásáról és szakmai tapasztalatod alapján optimalizálási javaslatokat hozol a szervezetbe
  • Részt veszel a licensz auditok támogatásában

Ezeket várjuk Tőled

  • Felsőfokú műszaki / informatikai vagy közgazdaságtani végzettséggel rendelkezel
  • Dolgoztál már licensz menedzser vagy szolgáltatásmenedzser feladatkörben
  • Beszélsz angolul, így akár külföldi beszállítóval is tudsz tárgyalni
  • Magas szintű kreativitással rendelkezel, amit a stratégiai javaslattételekben, licenszelési optimalizációkban tudsz használni
  • Folyamat- és automatizációorientált gondolkodásmóddal végzed mindennapi feladataidat

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag (cafetéria, nyugdíjpénztár, Medicover)
  • Világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Elkötelezett és támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely: egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektíváival