IFRS tanácsadó

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres határozott időre.

Miért érdemes csatlakoznod?

A Richter Csoport budapesti központjában IFRS Szakértőként egyedi lehetőséged nyílik arra, hogy ne csak alkalmazd, hanem formáld is egy nemzetközi nagyvállalat számviteli elszámolásának gyakorlatát, és meghatározó részt vállalj komplex és átfogó IFRS kérdések megválaszolásában és alkalmazásában.

Ezek a feladatok várnak

  • IFRS számviteli elszámolással kapcsolatos döntés előkészítő feladatok önálló, illetve teamekben való elvégzése, adott esetben a team irányítása
  • Szerződések véleményezése IFRS számviteli szempontból
  • Közreműködés szabályzatok és számviteli elemzések összeállításában
  • Szoros együttműködés társosztályokkal, külső szakértőkkel és a leányvállalatokkal
  • Vállalatfelvásárlásokhoz és összeolvadásokhoz kapcsolódó tranzakciós folyamatok támogatása és véleményezése
  • Gazdasági igazgatósági szintű projektek szakmai támogatása és ezek részterületeinek vezetése, beleértve a globális minimum adóhoz, S/4HANA átálláshoz, ESG stratégiához és devizás tranzakciókhoz kapcsolódó témákat
  • Havi, negyedéves és éves egyedi és konszolidált zárások és beszámolók elkészítése közben felmerülő kérdések megválaszolása, véleményezése és támogatása

Ezt keressük az önéletrajzodban

  • Gazdasági szakirányú egyetemi végzettség, ACCA képesítés
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat IFRS, könyvvizsgálat, számviteli, vagy egyéb gazdasági-szakértői pozíciókban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook, SAP)
  • Minőségi és rendszerszemélet
  • Problémafelvető, javaslattevő- és megoldási készség
  • Önálló, proaktív hozzáállás
  • Együttműködési készség team tagként és irányítóként egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • BIG4 vagy nagyvállalati, termelő vállalatnál szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és heti 2 home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük