Higiénés mintavevő

Város:  Budapest
Szakterület:  Minőségügy
Tapasztalati szint:  0-1 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új terápiákat kísérletezünk ki, új gyógyszereket vezetünk be és hagyományos készítményeinkkel együtt, kiváló minőségben állítjuk elő őket, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek a világ minden táján.

munkatársat keres.

Feladataid

  • Higiénés mintavételezés „B” tisztaságú térben munkát végző személyekről
  • Higiénés mintavételezés aszeptikus termelő területen lévő berendezésekről
  • Tisztatéri helyiségekben mikrobiológiai környezeti monitorok végzése
  • Mintavétel kivitelezése informatikai rendszer használatával
  • Mintavételeknél használt berendezések működtetése, ellenőrzése
  • Mintavételekhez használt táptalajok készletfigyelése, mintavételhez való előkészítése
  • Mikrobiológiai és kémiai mintavételezés vízrendszerekből
  • Dokumentációs feladatok ellátása

Munkavégzés helye a Richter Gedeon Vegyészeti gyár budapesti Injekció gyártó üzem

Amit várunk

  • Rendelkezel érettségivel
  • Rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office)
  • Tudod vállalni a folyamatos munkarendet  (éjszaka és nappali váltásban,12 órás műszakok)

Előnyt jelent

  • Aszeptikus munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat
  • GMP tapasztalat

Ami itt vár

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • Céges buszjárat Cegléd és Gödöllő és Sülysáp térségéből
  • Piaci átlagot meghaladó műszakpótlék

Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • Nyugdíjpénztár
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Helyi szakorvosi rendelőnkben ingyenes ellátás
  • Egészségbiztosítás (Medicover)
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya, szauna)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda
  • Munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk