HR gyakornok diákmunka - toborzási területen

Város:  Budapest
Szakterület:  Diákmunka, Szakmai gyakorlat
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladataid

HR gyakornokként támogatod a Toborzási csapat mindennapi munkáját -  azaz:

  • Jelölteket keresel különböző adatbázisokban (Profession adatbázis, LinkedIn)

  • Ha megtalálsz egy szuper jelöltet, telefonon beszélgetsz vele az általunk kínált pozícióról (például gépkezelő, laboráns, beszerző vagy mérnök)

  • Ha szükséges, angol nyelvű telefonos előszűrést is végzel

  • A telefonos előszűrésről készített jegyzetedet lemented az ATS rendszerünkbe

  • A megfelelő jelöltekkel interjút szervezel a Toborzó naptárába (Outlook naptárt használunk)

  • Ha van benned újító szándék, örömmel vesszük az ötleteidet és lehetőséget adunk új toborzási csatornák feltérképezéséhez

Amit várunk

  • Legyen folyamatban lévő felsőfokú tanulmányod (ideális esetben HR területen)
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van (passzív félév is megfelelő)
  • Heti legalább 20-25 órát tudsz vállalni (ezt teljesen rugalmasan kezeljük)
  • Nem okoz gondot az angol kommunikáció
  • Igényes vagy a munkádra, precízen dolgozol
  • Szeretsz és tudsz emberekkel beszélgetni, nem félsz telefonálni és kérdéseket feltenni
  • Hamar fel tudod venni a fonalat :)

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés lehetősége egy magyarországi központú multinacionális vállalatnál
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Új szakmai kapcsolatok kiépítésének lehetősége
  • Elkötelezett, támogató csapat