HR ügyfélszolgálati munkatárs

Város:  Budapest
Szakterület:  HR, Munkaügy, Képzés-fejlesztés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Szeretnél részt venni a Richter Gedeon HR adminisztrációs osztályának megújulásában?

Szívesen kezelnéd a HR adminisztrációs osztályra beérkező megkereséseket, hívásokat és közben naprakész adminisztratív feladatokat is ellátnál?

Amennyiben fontos számodra a hatékonyság, folyamatszemlélet jellemez és támogatnád a HR területet és annak ügyfeleit tanácsaiddal, akkor Téged keresünk vidám csapatunkba

pozícióba.

Feladatok, amikben számítanánk Rád

  • Kollégáink kérdéseinek és megkereséseinek megválaszolása, amiben folyamataink és szabályzataink segítenek – és természetesen mi is, ha elakadnál.
  • Munkavállalói adatok kezelése a különböző HR rendszerekben (SuccessFactors Employee Central, SAP – ha valamelyiket nem ismernéd, megtanítunk rá!)
  • Front office működés keretében a kollégákkal való kapcsolattartás, szerződések, nyomtatványok aláíratása, összegyűjtése, átadása, archiválása.
  • Beléptetési és kiléptetési folyamattal kapcsolatos adminisztráció elvégzése.
  • Juttatásokhoz kapcsolódó dokumentálási és szervezési feladatok kezelése (pl. jegyek, utazási költségtérítések elszámolása, cafetéria elszámolások).
  • Kismama kollégákkal való kapcsolattartás és ügyintézés.
  • Munkaidővel kapcsolatos kérdések megválaszolása.
  • Munkáltatói igazolás kiállítása, ha valamelyik kollégának szüksége lenne rá.
  • Osztályunk postázandó anyagainak összekészítése, adminisztrálása, intézése.
  • Tartós távollétről való visszatérés ügyintézése.
  • Az e-mailen (és telefonon) keresztül, vagy akár személyesen érkező megkeresésekről nyilvántartások vezetése és bejegyzések megtétele a kapcsolódó rendszerekben – hisszük, hogy rend a lelke mindennek.
  • és még sok izgalmas feladat egy csapat tagjaként!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • HR területen szereztél már minimum 3 éves szakmai tapasztalatot.
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Ismered az alapvető munkajogi fogalmakat, amik a HR adminisztrációhoz szükségesek.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (nem jelent problémát az Excel, a Word és az Outlook használata)
  • Ismersz pár olyan rendszert, amikkel mi is naponta dolgozunk, például SuccessFactors, SF EC, SAP, ServiceNow…
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban egyaránt, hiszen sok kolléga fog hozzád fordulni segítségért
  • Jó kapcsolatteremtő vagy és szívesen adsz tanácsot
  • Középszinten tudsz angolul szóban és írásban is és tudod használni is.

Előnyként tekintünk rá:

  • Multinacionális vállalatnál és/vagy ügyfélszolgálaton szerzett legalább 1 éves gyakorlat
  • HR adminisztrációban, munkaügyi vagy bérszámfejtés előkészítési területen tapasztalatod van.

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és heti 2 home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük