Gyógyszercsomagoló, gépkezelő

Város:  Budapest
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres kiszerelő üzemébe.

Feladataid

  • Gyógyszercsomagoló gépeket kezelsz
  • Gépátállások ideje alatt kézzel is csomagolod a gyógyszereket

Amit várunk

  • Befejezett általános iskolai végzettséged van
  • Hasonló, termelő környezetben szereztél tapasztalatot
  • Szívesen dolgozol 3 műszakban, hétfőtől péntekig (5:45-13:45; 13:45-21:45; 21:45-5:45)

Amit kínálunk

  • Saját állományban történő foglalkoztatás
  • Céges buszjárat Cegléd és Gödöllő és Sülysáp térségéből
  • Piaci átlagot meghaladó műszakpótlék:

Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:

  • Cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • Nyugdíjpénztár
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Helyi szakorvosi rendelőnkben ingyenes ellátás
  • Egészségbiztosítás (Medicover)
  • Vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek (uszoda, konditerem, sportpálya, szauna)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Vállalati óvoda
  • Munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk