Gyógyszercsomagoló, gépkezelő (kenőcsgyártás)

Város:  Budapest
Szakterület:  Fizikai, Segéd, Betanított munka
Tapasztalati szint:  1-3 év

munkatársat keres több műszakos munkarendbe.

Feladataid

  • Elvégzed kenőcsgyártó üzemünkben a gépi és kézi csomagolásokat
  • Üzemelteted a csomagológépeket
  • Dokumentálod a munkafolyamatokat

Amit várunk

  • Van középfokú végzettséged vagy érettségid
  • Van termelésben szerzett hasonló tapasztalatod
  • Tudod vállalni a 2 műszakos munkavégzést (hétfőtől péntekig 5:45-13:45; 13:45-21:45), időszakosan a 3 műszakos munkavégzést

Amit kínálunk

  • bejelentett, hosszú távú munka
  • céges buszjárat Cegléd és Gödöllő  térségéből
  • piaci átlag feletti műszakpótlék

Már a próbaidő alatt is járnak a béren kívüli juttatások:

  • cafeteria (készpénz vagy SZÉP-kártya)
  • nyugdíjpénztár, élet- és balesetbiztosítás
  • helyi orvosi rendelők és egészségbiztosítás
  • vállalati üdülők és ingyenes sportolási lehetőségek(uszoda, konditerem, sportpálya)
  • iskolakezdési támogatás, vállalati óvoda
  • munkaruhádat mi adjuk és mi is mossuk