Group Accounting Specialista

Város:  Budapest
Szakterület:  Pénzügy, Számvitel, Kontrolling, Adózás
Tapasztalati szint:  3-5 év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Csoportszintű IFRS szerinti számviteli elvek kidolgozása, kontrollja, IFRS standard változások implementálása
  • Csoportszintű IFRS beszámoló készítésben való részvétel
  • Leányvállalatok havi, negyedéves és éves konszolidációs adatszolgáltatásának támogatása, kontrollja, audit támogatása
  • A leányvállalatok számára számviteli kérdésekben támogatás nyújtása
  • Leányvállalatok kiszervezett számviteli tevékenységének kontrollja
  • Akvizíciók, integrációk számviteli támogatása
  • Számviteli folyamatok működtetését biztosító informatikai rendszerek implementációjának, fejlesztésének üzleti oldali támogatása; részvétel az SAP S4HANA átállásban
  • A Richter Csoport tagvállalatai folyamatainak és rendszereinek monitorozása, best practice  javaslatok kidolgozása
  • Ad hoc folyamatbeli és/vagy informatikai feladatok és problémák megoldása

Ezt keressük az önéletrajzodban

  • Gazdasági (elsősorban számviteli szakirányú) egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • IFRS ismeretek, IFRS mérlegképes végzettség, ACCA előnyt jelent
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat termelő nagyvállalati munkakörnyezetben, SSC-ben, vállalatcsoportban
  • Excel magas szintű ismerete

Fontos soft skillek

  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés során
  • Csapatjátékos attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémafelvető, javaslattevő- és megoldási készség
  • Precizitás, pontosság

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük