Gazdaságinformatikus diák

Város:  Budapest
Szakterület:  Diákmunka, Szakmai gyakorlat
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

  Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

munkatársat keres.

Feladataid

Egy új adatszolgáltatási rendszer bevezetését támogatod, adatszolgáltatási sablonok elkészítésével, kapcsolódó adminisztratív teendők ellátásával.

Amit várunk

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos gazdaságinformatikus tanulmányok
  • Heti legalább 20 óra munkavégzés vállalása
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés lehetősége egy magyarországi központú multinacionális vállalatnál
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Új szakmai kapcsolatok kiépítésének lehetősége
  • Elkötelezett, támogató csapat