Gépi forgácsoló, esztergályos

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  3-5 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Esztergályos/gép forgácsoló feladatok elvégzése
  • Teljesen felújított forgácsoló műhelyben történő munkavégzés
  • Forgácsolás egyetemes megmunkáló gépekkel
  • Önálló feladatok ellátása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Forgácsoló / esztergályos képesítés és tapasztalat

Amit kínálunk

Munkádat segítőkész kollégák között végezheted, ahol fontos a csapatmunka becsülete, az együtt gondolkodás öröme és egymás munkájának támogatása:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka vár
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, amit képzésekkel is támogatunk
  • Innovatív stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely
  • Széleskörű juttatási csomaggal honoráljuk a munkádat: cafetéria, munkavállalói részvényprogram, nyugdíjpénztár, Medicover
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk