Energetikai részlegvezető (Hőenergetika terület)

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  5+ év

Kivételes helyzetünket annak köszönhetjük, hogy sohasem pihenünk meg a sikereinken, hanem mindig a következő lehetőséget kutatjuk. A lehetőséget, hogy újabb területeket hódítsunk el az ismeretlentől és új tudást állítsunk a gyógyítás szolgálatába; hogy megvessük a lábunkat új piacokon, új földrészeken; hogy egyre jobb munkahellyé váljunk, ami vonzza a tehetségeket. Immár 120 éve.

munkatársat keres.

Feladataid ezek lesznek

  • Az Energia Főosztály által üzemeltetett energetikai rendszerek teljeskörű üzemvitel biztosítása
  • Központi rendszerek, hálózatok, berendezések üzemeltetői vezetése
  • Meghibásodások esetén a karbantartási folyamat teljes körű koordinációja
  • Energiahatékonyságot növelő lehetőségek azonosítása és azok megvalósítása
  • Beruházási, felújítási, fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • A részlegen dolgozó kollégák szakmai fejlesztése (oktatások szervezése és/vagy megtartása)
  • A részlegen folyó munka során GMP, EgIR, KIR és MEBIR szabályozások betartatásának ellenőrzése
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Belső társszervezetekkel való kapcsolattartás
  • Közvetlen kollégák teljesítményértékelése (fél évente)

Ezeket biztosan keressük a CV-dben

  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat (vagy építőipari tapasztalat)
  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész-, energetikai-, épületgépész-, villamosmérnök pl.)
  • Nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Fizikai és szellemi pozícióban dolgozók szakmai koordinációjában szerzett tapasztalat (nem feltétlenül vezetőként)
  • 5+ éves szakmai tapasztalat épületgépészeti szakterületen

Előnyök

  • Gyógyszeripari vagy élelmiszeripari tapasztalat
  • Kalorikus gépészeti rendszerek átfogó ismerete
  • Vezetői tapasztalat (10+ fős állomány)

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk