Elektrikus

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  1-3 év

Alapítónk, Richter Gedeon álma egy sikeres, nemzetközi gyógyszercégről ma is él. Valóra váltjuk minden nap, amikor új hatóanyagokat fedezünk fel, új gyógyszereket vezetünk be, hogy az emberek jobb, teljesebb életet élhessenek. Munkatársaink kikapcsolódását, feltöltődését, egészségét számos értékes szolgáltatással és saját fenntartású létesítménnyel támogatjuk. A Richter munkavállalói és családtagjaik rendelkezésére állnak üdülőink, sportpályáink, uszodánk, óvodáink, orvosi rendelőink, és kétévente komplex egészségügyi szűrővizsgálatot biztosítunk számukra.

A Richter Gedeon

Elektrikus I.

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk

Feladatok

  • A telephely villamos energia szolgáltatás folyamatosságának és üzemeltetésének biztosítása
  • Berendezések üzemeltetéséhez kapcsolódó megelőző javítási és karbantartási feladatok ellátása
  • Üzemzavar elhárításában, tervszerű, megelőző javítási-karbantartási, felújítási munkákban való részvétel
  • Üzemviteli adatokat rögzítő nyilvántartások vezetése
  • Bővítések során telepített erősáramú berendezések megvalósult állapotának ellenőrzése, beüzemelésében való közreműködés

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Érettségi, szakirányú technikusi végzettség
  • Erősáramú képesítés
  • Villamosmű kezelő / villamoshálózat és állomás üzemeltető bizonyítvánnyal

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Hasonló munkakörben szerzett 5 éves tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Előnyt jelent

  • Az AutoCAD program ismerete
  • Villamos szabványossági felülvizsgálói képesítés (érintésvédelem szabványossági felülvizsgálói, vagy elektromos berendezések
  • Szabványossági felülvizsgálói (EBF), vagy villámvédelem szabványossági felülvizsgálói)
  • Gyógyszeripari-, erőművi tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.

Munkarend:
Betanulást követően, folyamatos műszakos munkarend (12/24/12/48).