EHS koordinátor (Határozott idő)

Város:  Budapest
Szakterület:  Műszaki terület
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Munkavédelmi, jogszabályoknak, szabványoknak és a Richter Gedeon belső előírásainak való megfelelés biztosítása
  • EHS hatósági adatszolgáltatások készítése valamint munkabiztonsági szaktevékenység végzése
  • ISO 45001 irányítási rendszerben foglalt feladatköri tevékenységek végrehajtása
  • EHS oktatási anyagok készítésében való részvétel, oktatások szervezése, megtartása
  • EHS bejárások lebonyolítása, munkaterület-átadáson, használatba-vételi eljárásban EHS szempontok képviselete
  • Munkahelyi balesetek, fokozott expozíciók, foglalkozási megbetegedések kivizsgálása, statisztikák, telephelyi riportok készítése
  • Kockázatértékelések elkészítése, kockázati szintek csökkentésére akciók, programok kidolgozása és nyomonkövetése
  • A kémiai biztonsági követelmények érvényre juttatása. Kémiai műveletek, technológiák biztonsági elemzése, javaslattétel védőintézkedések alkalmazására
  • Műveleti, kezelési, karbantartási utasítások, létesítési, kivitelezési dokumentációk munkabiztonsági szempontú véleményezése
  • Külső és belső auditokon való részvétel, Kivitelező cégek, szerződött partnerek munkájának EHS szempontú ellenőrzése

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • felsőfokú vegyész vagy rokonszakmai végzettség
  • munkabiztonsági végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • munkavédelmi területen szerzett szakmai tapasztalatok

Előnyt jelent

  • felsőfokú munkabiztonsági végzettség
  • ISO45001 MEBIR szabvány ismerete, belső auditori képesítés
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • A munka és a magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk