Diák (diákszövetkezet)

Város:  Budapest
Szakterület:  Diákmunka, Szakmai gyakorlat
Tapasztalati szint:  Pályakezdőknek, hallgatóknak, tanulóknak

Csatlakozz hozzánk

Feladatok

Szenior adatelemzők támogatása adatbázis lekérdezések szerkesztése, prezentációk frissítése
•    Rendszeres értékesítési riportok készítése, ad hoc módon felmerülő adatkérések biztosítása
•    Törzsadat karbantartás, Cikkszám folyamatokban való aktív részvétel (cikkszámok indítása, státusz nyomon követés, adminisztráció)
•    Belső információs adatbázis karbantartása
•    Rendezvények támogatásokban történő aktív részvétel
•    Brand Managerek támogatása a mindennapi munkavégzés folyamán

Elvárt végzettség, szakképzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

Elvárások
•    Gazdasági/marketing tanulmányokat folytatsz Bsc képzésen
•    Legalább középfokú aktív angol tudással rendelkezel
•    Proaktív, dinamikus és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
•    Felhasználó szintű MS office ismeretek, adatbáziskezelés SQL lekérdezések
•    Heti 20-30 óra vállalása ( heti 1-2 nap bejárás irodába, többi HO)

Szükséges kompetenciák

    Előnyt jelent