Demand Planner

Város:  Budapest
Szakterület:  Beszerzés, Logisztika, Szállítás
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

A pozíciról

A Demand Planner kritikus szerepet játszik a szervezet ellátási lánc menedzsmentjében. A pozíció mélyreható megértést igényel a Richter termékportfóliójáról és az ellátási lánc folyamatairól, valamint a gyógyszerpiaci trendekről, lehetővé téve a pontos előrejelzési adatok előkészítését és karbantartását az Sales and Operational Planning (S&OP) számára.

Feladatok melyekben számítunk Rád

  • Havi (változó) értékesítési előrejelzések gyűjtése, készítése, ellenőrzése és módosítása
  • Tagválalattól és más partnerektől érkező kereslettervezési adatok összesítése és elemzése
  • Rábízott piacokon szoros kapcsolattartás a külképviseleti irodák értékesítésért és törzskönyvezésért felelős kollégákkal
  • Folyamatos aktív kapcsolattartás BU-ok marketing szervezetével, az ellátás tervezőkkel és a törzskönyvezés központi szervezetével
  • Szoros együttműködés a termékmenedzserekkel az éppen bevezetésre vagy kivonásra kerülő termékek kezelésében
  • A múltbeli kereskedelmi adatok értékelése és tisztítása (kiugró értékek)
  • Kapcsolódó rendszerekben tervezési paraméterek módosítása a prognózis pontosságának javítása érdekében
  • Statisztikai előrejelzések készítése és azok finomítása az előrejelzési pontosság javítása érdekében
  • KPI-k felülvizsgálata, az értékesítési és készletterv alapján a éves célok összehasonlítása
  • Szükség esetén együttműködik a kapcsolódó osztályokkal
  • Lost business mutató értékelése, és az elfogadott korlátos tervek Lost Business szerinti értékelése
  • A vevői kiszolgálási szintek tartása értékelése

A pozíció betöltéséhez szükséges

  • Felsőfokú végzettség
  • Igény előrejelzésben szerezett 1-3 éves tapasztalat
  • Statisztikai előrejelzési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás
  • Magas színtű elemző képesség
  • Asszertív kommunikáció

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit mi kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk