Data Governance Officer

Város:  Budapest
Szakterület:  IT üzemeltetés, fejlesztés
Tapasztalati szint:  5+ év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  •  A Data Mesh működés bevezetésének ösztönzése és támogatása
  • Harmonizálja az S4HANA Data Governance témaköreit a vállalati szintű Federated Data Governance modellel
  • Támogatja, hogy a Federated Data Governance modell követelményei érvényre jussanak a SM4RT programban
  • Támogatja a SM4RT program adatokkal kapcsolatos projektjeit data domain és data governance tudással
  • Adatokkal kapcsolatos kérdések közvetítése és szintetizálása az S4HANA-ban, valamint az AIT Data Science Team képviselete az SM4RT program döntéshozatali folyamataiban Data Governance nézőpontból
  • Az AIT Data Science Team képviselete operatív szintű együttműködésben / megbeszélésekben harmadik feles szállítókkal
  • Követelmények megfogalmazása a SM4RT program adat termékeinek a Data Governance eszközökbe való csatornázásáról

Elvárt végzettség, szakképzettség

Műszaki felsőfokú, gazdaság informatikus, közgazdász

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat data management, data governance, data quality, vagy hasonló területen
  • Data Governance keretrendszerekkel vagy módszertanokkal kapcsolatos tanúsítvány vagy képzés
  • Data Governance elvek, fogalmak, technikák és eszközök alapos ismerete
  • Az adat-architektúrák, adatmodellek, adatszabványok, metaadat-kezelés, törzsadatkezelés, referenciaadat-kezelés és data linage-ek felépítésének mély ismerete
  • Középfokú angol
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs és tárgyalási készség
  • Önálló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • S4HANA bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk