Csomagolástechnológus

Város:  Budapest
Szakterület:  Termelés
Tapasztalati szint:  1-3 év

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

munkatársat keres.

Feladatok

  • Támogatod a készítmény csomagoló üzemek tevékenységét
  • Csomagolástechnológiai folyamatokat felügyelsz, dokumentumokat készítesz és ellenőrzöl
  • GMP környezetben dolgozol

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Könnyűipari mérnök / Csomagolástechnológus egyetemi vagy főiskolai végzettség, de középfokú végzettséggel rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Csomagoláshoz kapcsolódó tapasztalatot szereztél olyan munkakörnyezetben, amely precizitást és jó dokumentáció készítési, kezelési készséget igényelt
  • Használod az angolt legalább dokumentációs szinten

Amit kínálunk

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el: cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvény program
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel biztosítjuk
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel segítjük